Spausdami „Gerai", sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, skirti pagerinti naršymo patirtį svetainėje, analizuoti jos naudojimą ir pagelbėti mums rinkodaros tikslais. Daugiau informacijos rasite mūsų slapukų politikoje.
Pradėk rūpintis savimi
šiandien
Sveiki atvykę į pirmąją ilgaamžiškumo studiją Lietuvoje FØRMA, kur gyvybingumo ir energijos siekis neturi amžiaus ribų. Vienijame žmones, kurie myli gyvenimą ir nori mėgautis juo sulaukę ne tik 70-ies, 80-ies, bet ir 100-o metų. Tikime, kad sportas yra prevencinė medicina, todėl ilgiau galėsime mėgautis kokybišku gyvenimu ir išliksime stiprūs, lankstūs ir ištvermingi. Padedame klientams atsikratyti chroniško nuovargio, nugaros ir sąnarių skausmų, nemigos ir atrasti energijos, kuri lydėtų ne tik po išgerto puodelio kavos, bet ir visą dieną.
Ačiū Jums, kad žengėte pirmąjį žingsnį, o dabar kviečiame prisijungti prie FØRMA bendruomenės. Pirmojo apsilankymo metu kiekvienam klientui atliekame funkcinį judesių vertinimą, EVOLT360 kūno kompozicijos ir VO2max širdies pajėgumo tyrimus bei pateikiame veiksmų planą, su kuriuo galite sportuoti mūsų studijoje arba savarankiškai. Ateikite į FØRMA, čia amžius yra tik skaičius, o galimybės aktyviam, pilnaverčiam gyvenimui – begalinės.

Nuoširdžiai, „FØRMA“ įkūrėjai
Audrius ir Marius
Pasirinkite:
Lengvai pradžiai
Tyrimai + 1 Asmeninė treniruotė
165€
199€ 
Norintiems pradėti rūpintis savimi ir žengti pirmuosiuos žingsnius ilgaamžiškumo link
Ką gausite:
EVOLT kūno kompozicijos vertinimą Funkcinių judesių vertinimą Individualią treniruotę su treneriu Tolimesnių veiksmų planą ir patarimus
Nusiteikusiems
Tyrimai + 1 Asmeninė treniruotė + 4 Treniruotės grupėje
285€
355€
Žinantiems ilgaamžiškumo ir sveikos gyvensenos vertę
Ką gausite:
EVOLT kūno kompozicijos vertinimą Funkcinių judesių vertinimą Individualią treniruotę su treneriu 4 treniruotes mažoje grupėje Tolimesnių veiksmų planą ir patarimus Nemokamą įėjimą į studiją
Garantuotiems
Tyrimai + 1 Asmeninė treniruotė + 8 Treniruotės mažoje grupėje
390€
511€
Pasiryžusiems siekti ilgaamžiskumo
Ką gausite:
EVOLT kūno kompozicijos vertinimą Funkcinių judesių vertinimą Individualią treniruotę su treneriu 8 treniruotes mažoje grupėje Tolimesnių veiksmų planą ir patarimus Nemokamą įėjimą į studiją
D.U.K.
Kaip ilgaamžiškumas susijęs su fizine veikla?
FØRMA studijoje dirbame pagal Jūsų amžiaus grupei reikalingą metinį planą, kurio ciklai keičiasi kas 4-6 savaites. Akcentuojame tas fizines funkcijas, kurios padeda išvengti traumų, išlaiko ilgaamžiškumo audinio – raumenų masę, padeda gerai dirbti organizme veikiančioms metabolinėms sistemoms. Treniruočių efektyvumą ir progresą sekame vertindami jėgos ir VO2max rodiklius. Visa tai padeda išlaikyti optimalią kūno kompoziciją, širdies ir kraujagyslių sistemos pajėgumą, kaulų tankį, raumenų masę, kognityvinę funkciją tuo pačiu veikiant uždegiminio mechanizmo slopinimą, kamieninių ląstelių aktyvaciją, NAD+ ir bendrą energijos lygį bei telomerų ilgį. Pastarąjį genetikai pasitelkia matuodami organizmo ilgaamžiškumą.
Į ką yra koncentruotos FØRMA treniruotės?
Stabilizaciją.
Mobilumą.
Jėgos ir ištvermės didinimą.
Raumenų masės prieaugį.
Maksimalios jėgos ir galios siekimą.
Optimalų VO2max rodiklį.
Ar galiu sportuoti FØRMA, jei niekada nesu sportavęs?
Taip. FØRMA laukiami visų fizinio pasirengimo lygių žmonės – nuo pradedančiųjų iki pažengusių sportininkų. Mūsų treneriai pritaikys programas pagal jūsų konkrečius poreikius ir gebėjimus.
Ar galiu sportuoti FØRMA, jei man daugiau nei penkiasdešimt?
Taip. FØRMA neturi amžiaus apribojimų. Tikime, kad niekada ne per anksti ir ne per vėlu pradėti investuoti į savo sveikatą. Kuo anksčiau pradėsite, tuo geresni ir lengviau pasiekiami bus rezultatai. Tačiau mūsų programos sukurtos taip, kad būtų veiksmingos įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.
Kuo sportas ilgaamžiškumo studijoje skiriasi nuo sporto paprastoje salėje?
FØRMA yra specializuota sporto studija, skirta ilgaamžiškumui, sveikatingumui ir bendrai gerovei skatinti. Mūsų tikslas – padėti asmenims pasiekti optimalią savo organizmo būseną bei padėti išlikti aktyviems, mobiliems ir sveikiems vėlesniais gyvenimo metais. Visos mūsų treniruotės bei rekomendacijos yra orientuotos ne į trumpalaikius rezultatus (plokščią pilvą, raumeningas rankas), bet į gyvenimo būdo pokyčius. Tik nuoseklus darbas gali užtikrinti ilgalaikius rezultatus. Galime padėti jums kasdien jaustis energingais, atsikratyti nuovargio, nemigos ir jaustis bei atrodyti jaunesniais.
Ar treniruotės būna asmeninės, ar grupėje?
Visuomet siūlome asmeninę pirmąją treniruotę, kurios metu atliekamas funkcinis judesių vertinimas. Jis padeda išsiaiškinti kūno mobilumą, atskleidžia, kokie judesiai kelia nepatogumą ar net skausmą. Be to, treneriai surenka jūsų gyvenimo būdo ir ligos istoriją – išsiaiškina jūsų mitybos, miego įpročius, kiek ir kokio streso patiriate. Visa tai turi reikšmingos įtakos jūsų ilgaamžiškumo kelionei.  Jei nėra jokių medicininių priežasčių, kurios trukdytų sportui, treneris sudaro tolimesnį planą. Dažniausiai rekomenduojame tolimesnes treniruotes tęsti mažoje grupėje. Esant medikų ar kitų specialistų poreikiui, rekomenduojame FØRMA partnerius, kurie gali suteikti reikalingą pagalbą, užtikrinti, kad nebūtų traumų.
Kokios treniruotės yra siūlomos FØRMA studijose?
FØRMA studijose siūlome individualias treniruotes arba treniruotes mažoje grupėje (iki 4-5 asmenų). Pirmojo susitikimo metu atliekame funkcinį judesių ir EVOLT360 kūno kompozicijos vertinimus bei pasiūlome tolimesnę sporto programą.
Kokius mokymus ar sertifikatus turi FØRMA treneriai?
Visi FØRMA treneriai yra patyrę savo srities specialistai, apmokyti dirbti pagal didžiausios JAV sporto ir sveikatingumo mokyklos NASM (National Academy of Sports Medicine™) sukurtą progresyvų OPT™ (Optimum Performance Training) modelį. Taip užtikriname, kad klientai galėtų keisti trenerius bei gautų nuoseklias ir vienodas rekomendacijas.
Ar galiu sportuoti, jei turėjau traumą?
Pirmojo apsilankymo metu treneriai nuodugniai apžiūrės jus ir išsiaiškins jūsų ligos istoriją. Kilus bent menkiausiam nerimui, kad sportas gali pakenkti, jums bus pasiūlyta apsilankyti pas FØRMA partnerius: kineziterapeutą ar gydytoją. Visų pirmiausia, rūpinamės savo klientų sveikata ir stengiamės suteikti jiems savo žinias ir patirtį tam, kad kuo ilgiau galėtumėte džiaugtis aktyviu gyvenimu.
Ar treneriai gali patarti mitybos klausimais?
Visi FØRMA treneriai išmano ilgaamžiškumo mitybos principus ir gali patarti šiais klausimais. Taip pat bendradarbiaujame su mitybos specialistais, kurie teikia asmenines ar konkrečias problemas sprendžiančias konsultacijas.
Kiek kartų per savaitę patariama sportuoti FØRMA studijoje?
Treniruočių grafikas bus pritaikytas pagal jūsų galimybes ir pasiryžimą keisti gyvenimo būdą. Mūsų treneriai pateiks rekomendacijas, kaip dažnai ir kokio tipo treniruotės yra reikalingos norint pasiekti jūsų tikslus. Glaudžiai bendradarbiaudami su treneriu gausite individualius patarimus, padėsiančius maksimaliai išnaudoti fizinei veiklai skiriamą laiką.